Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Pas ndeshjes me Trepçën është sulmuar autobusi i Bashkimit

Prizren Post | 22:03 - 16.01.2020

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Autobusi i klubit tonë sonte pas ndeshjes me Trepçën është sulmuar nga persona të panjohur.

Gjithashtu ka pasur tentime për t’i sulmuar fizikisht edhe zyrtarë të klubit tonë.

“Akte të tilla vandale nuk i përkasin sportit. Ftojmë Federatën dhe organet gjegjëse të sigurisë të marrin masat e duhura dhe t’i dënojnë këta vandalë!” thuhet në njoftimin e KB Bashkimi.

Kujtojmë se ndeshja Trepca – Bashkimi përfundoi me fitoren e ngushtë të arpagjikëve 69-70.


Etiketa:

Bëni një koment