Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Penalltia e shekullit? Shikoni aksionin e magjishëm nga Barcelona

Prizren Post | 06:04 - 15.02.2016

Barcelona ka fituar 6-1 ndaj Celta Vigos në Camp Nou.
Katalunasit dhuruan spektakël, por ajo që vazhdon të komentohet është ekzekutimi i penalltisë nga i cili erdhi katërtë i Barcës.

Çdo gjë filloi nga një driblim i brazilianit Neymar, pastaj edhe lëvizjet e Messit në zonë dhe në fund ekzekutimi fantastik, i cili u konvertua në gol nga Luis Suarez.

Më poshtë keni aksionin dhe driblimet e dyshes Neymar-Messi.


Etiketa:
Arivisti Company