Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Përfundon takimi Jahjaga-Mustafa-Thaçi

Prizren Post | 12:10 - 14.12.2015

Prishtinë – Ka përfunduar takimi në mes presidentes së Kosovës, Atifete Jahjaga, kryeministrit Isa Mustafa dhe zëvendëskryeministrit Hashim Thaçi.

Ata nuk janë deklaruar për media.


Etiketa:
Arivisti Company