Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Përshëndetja e ngrohtë mes deputetit të PDK’së dhe atij të PSD’së

Prizren Post | 11:43 - 05.06.2018

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Përshëndetje e ngrohte dhe tejet mall i ngjante sot përshëndetja mes deputetit të Partisë Demokratike të Kosovës dhe atij të Partisë Socialdemokrate.

Në pritje të fillimit të seancës së Kuvendit të Kosovës, Memli Krasniqi ndërprenë bisedën mes ministrit të Drejtësisë Abelard Tahirit dhe deputetit, Dukagjin Goranit. Për të filluar përshëndetjen e ngrohtë mes tyre.


Etiketa:

Bëni një koment