Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Podujevë, i hedhin para shtëpisë granatë dore

Prizren Post | 14:16 - 29.10.2017

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

“Njësitet policore dhe prokurori kanë dalë në vendin e ngjarjes, ndërsa mjeti i dyshuar është tërhequr nga njësitet e PK-së”, njofton policia.

Rasti është duke u hetuar.

Njoftimi i plotë i policisë:

Podujevë 28.10.2017-21:07. Ankuesi mashkull K/Shqiptar, ka njoftuar  se person-a të pa njohur i kanë hedhur para derës së hyrjes së shtëpisë së tij një granat dore M-75, e cila nuk është aktivizuar. Njësitet policore dhe prokurori kanë dalë në vendin e ngjarjes, ndërsa mjeti i dyshuar është tërhequr nga njësitet e PK-së për deminim, në mënyrë të sigurt. Rasti është duke u hetuar.


Etiketa:

Bëni një koment