Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Policia del me detaje shtesë për vrasjen në Gjakovë

Prizren Post | 10:24 - 17.07.2017

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

“I dyshuari mashkull K-Shqiptar për motive të panjohura, në një restorant pasi ka shtënë me armë zjarri në viktimën mashkull K-Shqiptar ka qëlluar edhe veten. Si pasojë të dy personat kanë pësuar lëndime vdekjeprurëse. Ekipi mjekësor ka dalë në vendin e ngjarjes dhe ka konstatuar vdekjen e të dy personave, ndërsa njësitet policore kanë gjetur dhe konfiskuar një pistoletë. Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimave është dërguar në IML për obduksion, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin”, thuhet në raportin e Policisë.


Etiketa:

Bëni një koment