Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Presidenti mban konferencë për media

Prizren Post | 08:46 - 13.09.2018

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Prishtinë – Presidenti i vendit, Hashim Thaçi sot do të mbajë një konferencë për media.

Konferenca do të mbahet në ora 10:00.
Ndryshe, presidenti Thaçi ditë më parë ishte në një vizitë në Mal të Zi dhe Maqedoni, prej ku theksoi se ideja për korrigjimin e kufijve nuk do t’i prekë këto dy shtete.


Etiketa:

Bëni një koment