Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Rashica i shënon super-gol Bayern Munichut

Prizren Post | 18:11 - 14.12.2019

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Bayern Munich ka fituar me rezultat bindës ndaj Werder Bremenit në kuadër të javës së 15-të në Bundesligë me rezultat 6-1.

Milot Rashica, ishte ai që e shënoi golin e parë të takimit në minutën e 24-të, duke e kaluar në mënyrë perfektë Jerome Boatengun dhe e la të shtangur Manuel Neuerin, pas një asistimi të Dani Klaassen.


Etiketa:

Bëni një koment