Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Real Madrid vendosi çmimin e Bale për Man Utd

Prizren Post | 14:51 - 13.09.2020

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Nëse Manchester United dëshiron të nënshkruajë Gareth Bale nga Real Madrid, ata do të duhet të paguajnë vetëm rreth 20 milion €, thuhet sipas Mundo Deportivo.

Djajtë e Kuq thuhet se janë në gjendje të heqin dorë nga nënshkrimi me Jadon Sancho të Dortmund dhe në vend të kësaj po i kthejnë vëmendjet ndaj Uellsianit.


Etiketa:

Bëni një koment