Reali mposht Liverpoolin dhe e fiton për të tretën herë radhazi Ligën e Kampionëve


E shtunë, 26 Maj 2018

Përsëri Real Madridi mbretëron në Evropë. Skuadra spanjolle e ka fituar për të tretën herë radhazi Ligën e Kampionëve duke e mposhtur Liverpoolin në finalen e Kievit me rezultat 3-1.

Etiketa: , ,