Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Reali triumfon dhe ngrit epërsinë ndaj Barçës

Prizren Post | 18:28 - 09.02.2020

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Real Madridi ka arritur të marrë një fitore të madhe në udhëtim te Osasuna me rezultat 4-1 në ndeshjen e vlefshme për javën e 23-të në La Liga.

Ekipi i Zinedine Zidanes nuk ka lejuar befasi duke fituar me rikthim ndaj Osasunas dhe duke vazhduar pa shqetësim në krye të La Ligas me fitoren e pestë radhazi në kampionat.


Etiketa:

Bëni një koment