Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Samuel Nikaj është emëruar trajner i ri i Lirisë

Prizren Post | 20:30 - 28.06.2019

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Trajneri shkodran Samuel Nikaj është emri i përzgjedhur nga Bordi i klubit Liria për të drejtuar skuadrën bardhezi drejt kthimit në Superligë.

Nikaj tani më njihet si specialist i inkuadrimit të ekipeve në superligë (Flamurtarin dhe sê fundi Vushtrrinë) dhe në superiore te Shqipërisë të njejtën gjë e kishte bërë me Kastriotin, thuhet në njoftimin e KF Liria.


Etiketa:

Bëni një koment