Sarri beson se Hazard mund të shënojë 40 gola në edicion


E hënë, 17 Shtator 2018

Maurizio Sarri e ka nisur mirë aventurën e re me Chelsean, duke luajtur futboll të bukur dhe duke fituar ndeshje.

Trajneri italian është shumë i lumtur, ndërsa kërkon që t’i jap më shumë besim edhe Eden Hazardit, me të cilin beson se do të shkojnë në 40 gola këtë sezon.

Etiketa: , , ,

Leave a Reply