Southampton ngadalëson furinë e Chelsea


E hënë, 29 Dhjetor 2014

Southamptoni dhe Chelsea kanë luajtur baras (1-1) në ndeshjen e javës së 19-të të Ligës Premier që u zhvillua në St. Mary’s Stadium.

Dy gola u shënuan në gjysmën e parë, nga një për secilin kundërshtar. Të parët realizuan nikoqirët, ndërsa mysafirët arritën të barazojnë para se të shkonin në pushim.

Etiketa: , ,

Leave a Reply