S’ka befasi në Prishtinë, PDK e kandidon Çelajn


E martë, 22 Gusht 2017

Ndërkohë, këshilltari i Veselit, Uran Ismaili është po ashtu në listën për asambleist i radhitur pas Blerand Stavilecit.

Lista nuk përmban ndonjë befasi, me një ndryshim për Komunën e Kamenicës ku kandidat do të jetë Emin Krasniqi.

Në Kaçanik PDK do të kandidojë me Besim Ilazin dhe në Klinë me Kryetarin aktual Sokol Bashota. Në Listën e kandidatëve PDK’së ka edhe dy gra.

Etiketa: , , , ,

Leave a Reply