Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Solskjaer: Nuk e meritonim asnjë pikë

Prizren Post | 23:24 - 16.10.2021

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Unitedi u mposht me rezultat të thellë 4-2 nga Leicester City në ndeshjen e vlefshme për javën e tetë në Ligën Premier.

Kjo humbje e ka dëshpëruar trajnerin norvegjez të Djajve të Kuq, i cili e ka fajësuar gjithë skuadrën për paraqitje të dobët.

“Sot, golat që pësuam ishin zhgënjyes, koha e tyre dhe mënyra se si u pranuan”, ka thënë fillimisht Solskjaer pas ndeshjes.

“Ne nuk ishim aq të mirë në topat e dytë, janë këto gjërat që ju bëjnë të fitoni të drejtën për të fituar një ndeshje të futboll. Fatkeqësisht, ne nuk mund ta merrnim rrugën tonë”.


Etiketa:

Bëni një koment