Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Sot filloi viti i ri shkollor në gjithë Kosovën

Prizren Post | 08:44 - 03.09.2018

Prishtinë – Në të gjitha shkollat e Kosovës sot fillon viti i ri shkollor 2018-2019.

Ministria e Arsimit, Shkencës dhe Teknologjisë ka njoftuar se janë bërë të gjitha përgatitjet e duhura për fillimin e vitit të ri shkollor.

Me këtë rast, në orën 11:00 ministri i Arsimit, Shyqiri Bytyqi do të mbajë konferencë për media ku do të flasë në lidhje me përgatitjet për vitin e ri shkollor.


Etiketa:
Arivisti Company