Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Taksa mbetet deri në verë, nëse prishet koalicioni

Prizren Post | 14:13 - 29.01.2019

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

PRISHTINË – Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj tha se nëse prishet koalicioni qeverisës dhe shpallen zgjedhjet atëherë taksa do të mbetet deri në verë.

Haradinaj këto komente i bëri në një konferencë për media pas mbledhjes së qeverisë.

Ai po ashtu tha se nuk do ta heqë taksën, ndërsa u shpreh se nëse prishet koalicioni atëherë taksa do të mbetet deri në verë, raporton Telegrafi.


Etiketa:
Arivisti Company