Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Torino e bllokon Ajetin

Prizren Post | 17:31 - 27.01.2017

Arlind Ajeti me gjasë nuk do të largohet nga Torino gjatë afatit kalimtar të janarit.

Mbrojtësi i Kombëtares së Shqipërisë ishte shumë pranë transferimit te skuadra tjetër italiane, Palermo.

Por duket se Torino është bindur për ta mbajtur në radhët e veta mbrojtësin shqiptar.

Shitja e italianit Cesare Bovo si dhe lëndimi i Carlaos ka bërë që Torino të bllokojë largimin e Ajetit.

Tani prishtinasi pritet të ketë më shumë hapësira nën urdhrat e trajnerit Sinisa Mihajlovic.


Etiketa:
Arivisti Company