Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Triumf i thellë i Liverpoolit ndaj Zvezdas

Prizren Post | 09:02 - 25.10.2018

Liverpooli është treguar i pamëshirshëm ndaj Crvena Zvezdas duke e mposhtur me rezultat 4-0 në Anfield, në ndeshjen e vlefshme për fazën grupore të Ligës së Kampionëve.

Rezultati u zhbllokua pas 20 minutash me golin e Roberto Firminos, pastaj epersia vazhdoi me dy gola nga Muhammed Salah dhe u permbyll me golin e Sadio Mane.


Etiketa:
Arivisti Company