Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Turqi-Shqipëri, biletat për tifozët shqiptarë kushtojnë vetëm 700 lekë

Prizren Post | 09:51 - 02.10.2019

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Federata Shqiptare e Futbollit njofton të gjithë të interesuarit se biletat e ndeshjes eliminatore të EURO 2020, Turqi-Shqipëri, do të fillojnë të shiten në datën 4 tetor në dyqanin e FSHF-së.

Kjo përballje e kuqezinjve do të zhvillohet në datën 11 tetor 2019, ora 20:45.

Bileta kushton 700 lekë dhe një person mund të blejë deri në 5 bileta. Për blerjen e çdo bilete duhet të jepen të dhënat e mbajtësit të biletës si : emër/mbiemër/nr pasaporte.


Etiketa:

Bëni një koment