Vendimi për imamët, sot në orën 15:00

Vendimi për 12 imamët e arrestuar do të dalë sot rreth orës 15. Lajmin e ka konfirmuar për Express, Kryetari i Gjykatës Themelore në Prishtinë, Hamdi Ibrahimi.

Sipas tij seanca ka përfunduar dje dhe nuk do të ketë seancë tjetër.

“Seancë tjetër përveç asaj të djeshmes nuk do të ketë. Vendimi do të dalë sot rreth orës 15”, ka thënë Ibrahimi.

Etiketa: , ,

Leave a Reply