Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Veseli: Kosova nuk do të jetë vatër e anarkisë

Prizren Post | 14:15 - 25.10.2015

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka deklaruar se Kosova asnjëherë nuk do të jetë vatër e ekstremizmit, krimit të organizuar dhe anarkisë.

Veseli këto komente i bëri në ceremoninë inauguruese të hapjes së nyjës lidhëse të Rrugës 6 “Arbën Xhaferi” me Rrugën 7 “Ibrahim Rugova”.


Etiketa:

Bëni një koment

Arivisti Company