Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Vetëm nëse shërohet mund ta fitojë “Topin e Artë”, thotë Ronaldo për Salah

Prizren Post | 11:04 - 13.06.2018

Cristiano Ronaldo dhe Mohamed Salah janë ndër favoritët kryesor për të fituar këtë vit “Topin e Artë”.

Portugezi mendon se egjiptiani mund ta rivalizoj për titullin prestigjioz vetëm në një rast.

Ai mund të jetë kandidat i fortë nëse shërohet prej lëndimit të pësuar në shpatull në finalen e Ligës së Kampionëve kundër Real Madridit.


Etiketa:
Arivisti Company