Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Vetura godet një të mitur në Merdare

Prizren Post | 10:29 - 23.07.2017

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Podujevë – I dyshuari me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Njoftimi i plotë:

Një mashkull K/Shqiptar (i mitur) ka pësuar lëndime trupore pasi është goditur nga një veturë derisa ishte duke lëvizur në rrugë. Viktima është dërguar për tretman mjekësor, ndërsa drejtuesi i veturës i dyshuari K/Shqiptar është arrestuar dhe me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.


Etiketa:

Bëni një koment