Zidane: Në finale gjasat janë të barabarta


E premte, 25 Maj 2018

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka folur në konferencë për shtyp para ndeshje finale të Ligës së Kampionëve me Liverpoolin.

Ai tha se në këto ndeshje gjasat janë të barabarta.

Zidane deklaroi se do të jetë një ndeshje e bukur me plot emocione dhe se do të jetë e vështirë që skuadra e tij të fitojë.

Etiketa: , , , ,
Të fundit