Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Zv/ambasadori amerikan monitoron një KZAZ në Tiranë

Prizren Post | 13:59 - 30.06.2019

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

TIRANË – Zv/ambasadori amerikan Daniel Koski ka monitoruar sot nga afër KZAZ-në nr 35, të Njësisë Nr 5., Tiranë, ku ka qëndruar për më shumë se 10 minuta.

Daniel Koski një ditë përpara protestës së fundit të opozitës u takua me kreun e Partisë Demokratike Lulzim Basha dhe atë të LSI-së Monika Kryemadhin, ku iu bëri thirrje se nëse deri më 1 Korrik do të ketë akte dhune, atëherë do të shpallen në SHBA si organizatë e dhunshme.


Etiketa:

Bëni një koment