Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

​Formacionet, Lazio – Inter (Foto)

Prizren Post | 11:30 - 21.05.2017

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Inter sonte do të ketë punë shumë të vështirë ndaj Lazios në udhëtim, ndeshje kjo shumë e rëndësishme.

Me fitore eventuale, Inter do të ruante gjasat për kualifikim në garat evropiane, por kjo varet edhe nga rezultati i Milanit.

Në këtë ndeshje për Lazion nga fillimi pritet të luaj edhe portieri i Kombëtares shqiptare, Thomas Strakosha.

Ndeshja ndërmjet Lazios dhe Interit do të zhvillohet nga ora 20:45.


Bëni një koment