Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

A po del BDI-ja nga qeveria?

Prizren Post | 01:37 - 13.05.2015

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Shkup – Burime jozyrtare të portalit “tetova1” bëjnë të ditur se sot (e mërkurë) edhe zyrtarisht BDI do të dalë nga qeveria e Maqedonisë dhe me këtë qeveria Gruevski i ka ditët e numëruara.

Vetë fakti që deri më tani asnjë ministër i BDI-së nuk ka dhënë dorëheqje, lë të nënkuptohet se partia e Ali Ahmetit po përgatitet që të lëshojë qeverinë Gruevski.


Etiketa:

Bëni një koment