Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Aksident i rëndë në Han të Elezit, lëndohen 13 persona

Astrit Shehu | 14:21 - 01.08.2015

Policia e Kosovës ka njoftuar se dje rreth orës 18:10 në Han të Elezit ka ndodhur një aksident i rënëdë trafiku.

Sipas policisë në aksident janë përfshirë katër automjete të cilat drejtoheshin nga tre meshkuj dhe një femër K/Shqiptare.

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar trembëdhjetë (13) persona K/Shqiptar të cilët janë dërguar në Spitalin e Ferizajt dhe pastaj katër prej tyre janë dërguar në QKUK, të tjerët pas marrjes së tretmanit të nevojshëm janë liruar.


Etiketa:
Arivisti Company