Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë, vdes motoçiklisti

Prizren Post | 09:39 - 21.09.2015

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në magjistralen Prishtinë- Mitrovicë.
Një makinë është aksidentuar rëndë me një motoçiklete. Si pasojë ngasësi i motoçikletës ka mbetur i vdekur në vend.

Policia është ne vendin e ngjarjes dhe po heton rrethanat e këtij aksidenti.
Më poshtë mund të shihni edhe disa fotografi nga vendi i ngjarjes.


Bëni një koment