Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Barcelona gënjen për ‘maskën’ e Digne, ja çfarë kishte lojtari në hundë

Prizren Post | 16:28 - 14.07.2016

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Barcelona ka prezantuar sot blerjen e fundit, mbrojtësin francez Lucas Digne, i blerë për rreth 16 milionë euro nga PSG.

Mbrojtësi i majtë, i cili pas 5 ditësh mbush 23 vjeç, është paraqitur para mediave me një fashë të dukshme në fytyrë, që befasoi të gjithë pasi dukej si ndonjë aksident.

Megjithatë, Barcelona sqaron se mbrojtësi i ka kaluar me sukses kontrollet mjekësore dhe fasha ka lidhje me riparimin e një frakture të vjetër në hundë.


Bëni një koment