Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Çka u fol në takimin mes Kryeministrit dhe liderëve të Listës Serbe?!!

Prizren Post | 20:23 - 12.07.2018

Prishtinë – Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka zhvilluar një takim pune me Kryetarin e Listës Serbe, Goran Rakiq dhe nënkryetarin e këtij subjekti Milan Radojçiq.

Ne këtë takim u diskutua për situatën e përgjithshme në vend, njofton zyra e kryeministrit.

Theks të veçantë, sipas njoftimit të kryeministrisë, i është dhënë aspektit të sigurisë si dhe zhvillimit ekonomik e social.


Etiketa:
Arivisti Company