Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

FBI bastis shtëpinë e kreut të fushatës së Trump, arsyeja…

Prizren Post | 08:55 - 10.08.2017

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Agjentët federalë thuhet të kenë konfiskuar dokumente dhe materiale të tjera më 26 korrik, një ditë pasi Manafort u takua në mënyrë vullnetare me Komitetin e Inteligjencës së Senatit.

Manafort u largua nga fushata e Trumpit për shkak të pikëpyetjeve të lidhjeve të huaja.

FBI është duke udhëhequr një nga disa hetime në lidhje me ndërhyrjen ruse në zgjedhjet e kaluara amerikane./Arbresh.info


Etiketa:

Bëni një koment