Gold AG e Hysni Klinaku me këngë për Shkëlzen e Luan Haradinaj [video]


E enjte, 2 Mars 2017

Reperi shqiptar Gold AG ka sjellë edhe një këngë patriotike, këtë herë në bashkëpunim me këngëtarin Hysni Klinakun.

[youtube 7u322qCXcXs]

Në këngën e re “Në Dukagjin” ata i këndojnë heronjve të kombit Shkëlzen e Luan Haradinaj, transmeton Koha.net.

Teksti dhe muzika është bërë nga Arian Agushi, kurse orkestrimi është bërë nga Alban Fortuna. Videoklipi është punuar nga M Production.

Etiketa: , ,
Të fundit