Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Kapllani shënon, por FSV Frankfurt humbet

Prizren Post | 19:34 - 20.09.2014

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Gjermani – Skuadra e FSV Frankfurtit ku aktivizohen 2 futbollistët e kombëtares shqiptare, Edmond Kapllani dhe Odise Roshi është mundur thellë nga Bokhumi me rezultatin 1-5.

Goli i vetëm për vendasit dhe barazimit të përkohshëm u shënua nga sulmuesi shqiptar, Kapllani në minutën e 41’.

Gjatë takimit të vlefshëm për javën e 6-të të Bundesligës 2, për FSV Frankfurtin u aktivizua edhe mesfushori Odise Roshi.


Etiketa:

Bëni një koment