Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Kjo është gjëja e parë që Barcelona do ta bëjë pas zyrtarizimit të trajnerit të ri

Prizren Post | 12:49 - 24.05.2017

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Mundo Deportivo raporton se Barca do t’i bëjë ofertë zyrtare Arsenalit për Bellerin menjëherë pas zyrtarizimit të Valverdes si trajner të ekipit, transmeton Express.

Gazeta spanjolle shkruan se sekretari teknik i Barcelonës, Robert Fernandez, mban kontakt të afërt me përfaqësuesit e Bellerin dhe kjo do të thotë se Barca veçse ka kryer shumë punë rreth transferimit të tij.

Ndërkohë, Bellerin e ka siguruar Barcelonën se nuk do t’i dëgjojë ofertat e klubeve tjera, edhe pse Manchester City është shumë i interesuar për të.

Sipas Mundo Deportivo fakti që Arsenali nuk do të luajë në Champions League vitin e ardhshëm është një përparësi e madhe për Barcen që ta rrëmbejë lojtarin.


Bëni një koment