Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Liverpooli i vihet pas dy talenteve të Championshipit

Prizren Post | 15:11 - 07.02.2017

Liverpooli është duke i monitoruar dy lojtar të rinj të Championship.

Talenti i Nottingham Forestit, Ben Brereton dhe i Fulhamit, Ryan Sessengon mund të transferohen në skuadrën e “The Reds”.


Etiketa:
Arivisti Company