Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Luajtëm mirë, na dhemb si i pranuam golat

Prizren Post | 00:18 - 13.11.2016

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Përfaqësuesja kosovare humbi në stadiumin Antalya Arena kundër Turqisë me rezultat 2-0 në saje të dy golave të pranuar në pjesën e dytë.

Samir Ujkani ka pohuar se Kosova ka pasur një paraqitje të mirë kundër Turqisë.

“Na dhemb se si i morën golat, është dashur të jemi më të kujdesshëm në pjesën e dytë”, ka thënë Ujkani pas ndeshjes, përcjell Telegrafi.

“Ne e kemi ditur se me një rast të vogël na shënojnë gola. Jam i kënaqur që kemi luajtur më mirë dhe ishim më të organizuar”, përfundoi portieri i Kosovës.

Ndryshe, pas kësaj fitore, Turqia zë pozitën e katërt me pesë pikë të grupit I, ndërsa Kosova renditet e fundit me një pikë.


Bëni një koment