Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Mblidhet kryesia e LDK-së, pakënaqësi për rezultatin zgjedhor

Prizren Post | 17:54 - 18.06.2014

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Mblidhet kryesia e LDK-së, pakënaqësi për rezultatin dhe votat e deputetëve Kryesia e Lidhjes Demokratike të Kosovës ka nisur një takim në këto momente dhe në të po diskutohen zhvillimet e përgjithshme politike.

Por burime të ORAinfo bëjnë me dije se në këtë takim po shfaqen pakënaqësi të shumta me rezultatin e LDK-së në zgjedhje, me votat e kandidatëve e po ashtu edhe me marrëveshjen e shpejtë me AAK-në dhe Nismën.


Etiketa:

Bëni një koment