Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Motra e Cristiano Ronaldos përlot botën me rrëfimin e saj

Prizren Post | 16:22 - 13.07.2016

Lëndimi i cili detyroi Cristiano Ronaldon që të tërhiqet nga finalja e ‘Euro 2016’ është krahasuar emocionalisht me kryqëzimin e Jezus Krishtit nga motra e yllit portugez.

Pas shpalljes kampion të Evropës, motra e Cristiano Ronaldo ka krahasuar lëndimin e vëllait me kryqëzimin e Jezus Krishtit, shkruan ‘Goal’.

Ylli i Portugalisë u dëmtuar dhe u detyrua të mos luajë finalen e ‘Euro 2016’ ndërsa motra e tij Katia Aveiro nënvizon se ai dëmtim mori mëkatet e njerëzimit ashtu siç bëri Krishti.


Bëni një koment