Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Një grua sulmohet fizikisht nga ish-bashkëshorti dhe i biri i saj

Prizren Post | 11:37 - 21.05.2017

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK, përderisa të dyshuarit janë në arrati, transmeton Koha.net.

“Viktima, femër shqiptare, është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor pasi që e njëjta është sulmuar fizikisht nga ish-bashkëshorti dhe djali i saj. Dy të dyshuarit gjenden në arrati ndërsa njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin”, thuhet në komunikatë. 


Bëni një koment