Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Një person gjendet pa shenja jete në Prizren

Prizren Post | 09:23 - 09.07.2021

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

PRIZREN – Një person pa shenja jete është gjetur ditën e enjte në Prizren.

Policia e Kosovës bën të ditur se rasti ka ndodhur rreth orës 14:44.

Në njoftimin e Policisë thuhet: “Është raportuar se në fshat është gjetur pa shenja jete viktima mashkull kosovar. Njësit përkatëse policore dhe ekipi mjekësor kanë dalur në vendin ngjarjes ku dhe është konstatuar vdekja e viktimës”.


Etiketa:

Bëni një koment