Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Rama mes 6 mijë të ftuarve në dasmën e vajzës së Erdogan

Prizren Post | 21:28 - 14.05.2016

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Stamboll – Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, ka martuar sot vajzën më të vogël, Sumeyye, me industrialistin Seluck Bayraktar.

Në ceremoninë e madhe, të zhvilluar në kushte të larta sigurie, i ftuar ishte dhe kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama.

foto-13

rama-2-640x480


Etiketa:

Bëni një koment