Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Southampton ngadalëson furinë e Chelsea

Prizren Post | 10:40 - 29.12.2014

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Southamptoni dhe Chelsea kanë luajtur baras (1-1) në ndeshjen e javës së 19-të të Ligës Premier që u zhvillua në St. Mary’s Stadium.

Dy gola u shënuan në gjysmën e parë, nga një për secilin kundërshtar. Të parët realizuan nikoqirët, ndërsa mysafirët arritën të barazojnë para se të shkonin në pushim.


Etiketa:

Bëni një koment