Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Shaqiri dy gola për 7 minuta me Stoken

Prizren Post | 18:39 - 01.08.2016

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Xherdan Shaqiri po shkëlqen në miqësoren e Stoke Cityt ndaj Orlando Cityt.
Kosovari ka arritur që të shënojë dy gola për Stoken në këtë miqësore.

Ai shënoi në minutat 22′ dhe 29′ për 2:0, përcjellë “Lajmi.net”.

Ky është edhe rezultati aktual i ndeshjes, para fundit të pjesës së parë.


Bëni një koment