Zbuloni Audin Q8, një SUV i jashtëzakonshëm


E diel, 24 Qershor 2018

Audi po përqendrohet shumë në makinat SUV dhe makina e fundit që i bashkohet kësaj familjeje është Q8.

Ky mjet fantastik do të jetë i disponueshëm për tregun evropian pas verës së këtij viti.

Mendohet se çmimi i tij do të jetë rreth 80 000 euro.

Etiketa:
Të fundit