Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

16-vjeçari prizrenas humb jetën në vendin e punës

Prizren Post | 16:20 - 30.06.2018

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Prizren – Një 16-vjeçar ka humbur jetën në vendin e punës sot, e shtunë, në mesditë.

Rasti ka ndodhur në fshatin Mushnikovë të Prizrenit, rrugës për Prevallë.

Hazir Berisha nga policia ka thënë për Klanin se ngjarja tragjike ka ndodhur në vendin e punës në një fabrikë të stiroporit.

Bëht e ditur se vdekja ka qenë aksidentale dhe gjatë punës me makinën e stiroporit viktimës i janë shkaktuar plagë vdekjeprurëse.

Raportohet se viktima është nga fshati Lubizhdë i Prizrenit.


Etiketa:

Bëni një koment