Prizren Post - Nga qendra e Ballkanit!

Adem Mikullovci: Jep dorëheqje Ramush!

Prizren Post | 15:02 - 08.06.2018

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Prishtinë – Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje Adem Mikullovci mori fjalën në seancën e sotshme plenare të Kuvendit të Kosovës duke e ftuar kryeministrin Haradinaj të japë dorëheqje nga posti që mban.

Mikullovci ja bëri me dije kryeministrit se nuk është i aftë dhe se nuk di të udhëheqë me pozitën që mban. “Jep dorëheqje Ramush”, u shpreh Mikullovci. | Prizren Post


Etiketa:

Bëni një koment