Arrestohen dy të dyshuar për marrje me prostitucion në Prizren


E premte, 7 Tetor 2022

PRIZREN – Të enjten janë arrestuar dy persona në Prizren nën dyshimin e bazuar se janë marr me prostitucion.

Sipas policisë, rasti ndaj tyre është hapur në korrik të këtij viti.

“Prizren korrik 2022 – 11:00. Janë arrestuar dy të dyshuar kosovarë nën dyshimin e bazuar se janë marr me prostitucion. Me vendim të gjykatës të dyshuarit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”.

Etiketa: , , ,
Të fundit